'
Читаєте зараз
Бабченко живий. СБУ використало журналіста, щоб спіймати російського агента

Бабченко живий. СБУ використало журналіста, щоб спіймати російського агента

Сергій Сурепін

Російський журналіст Аркадій Баченко живий. Його вбивство було інсценоване у рамках спецоперації Служби безпеки України, стало відомо під час бріфінгу в СБУ.

Спочатку голова СБУ Василь Грицак повідомив, що громадянин України Г. отримав гроші за виконання завдання російських спецслужб.

Підозрюваний запропонував колишньому бійцю АТО 30 тисяч доларів на те, щоб здійснити теракт — вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка. В якості завдатку Г. передав виконавцю 15 тисяч доларів. Г. отримав від спецслужб РФ 40 тисяч, з яких залишив собі 10 тисяч як організатор.

«Я би хотів принести глибоке співчуття родині Аркадія Бабченка, але я не буду цього робити. Я хочу привітати його родину, вас усіх, увесь світ, який спостерігає за цим дійством. І привітати Бабченка з його третім днем народження», — заявив голова СБУ Василь Грицак. Після цього на бріфінг вийшов Аркадій Бабченко.

Бабченко заявив наступне: «Окремі вибачення перед моєю дружиною. Олічко, пробач, але тут не було варіантів. Операцію готували два місяці. Мені повідомили місяць тому. За результатами операції людину затримали, вона перебуває під вартою».

Читати більше новин в Telegram

Луценко повідомив, що «коли СБУ дізналася про операцію, вдалося домогтися співпраці. Виконавець «вбивства» був частиною операції». Також стало відомо, що боєць АТО буде проходити по цій справі як свідок.

Читайте також:

У Києві вбили Аркадія Бабченко

Журналісти почали власне розслідування вбивства Бабченка. Що відомо

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій