Читаєте зараз
Бахмут, Мелітополь та Бердянськ: у Міноборони розповіли про успіхи ЗСУ

Бахмут, Мелітополь та Бердянськ: у Міноборони розповіли про успіхи ЗСУ

Ilona Kivva
Автор:

На сході України дещо зменшилася кількість ворожих обстрілів — ворог перегруповується та намагається відновити втрачені спроможності, розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Ситуація на Куп’янському та Лиманському напрямках складна, на Бахмутському тривають важкі бої:

  • Куп’янськ — противник нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж кордону у Бєлгородській області, здійснює пошук слабких місць в нашій обороні;
  • Лиман — ворог продовжує штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу Донецької області, але безуспішно;
  • Бахмут — ворог намагається зупинити просування наших військ та відновити втрачене положення у районах західніше Кліщіївки, західніше Андріївки, Курдюмівки. Попри це ЗСУ вдалося звільнити ще 3 кв.км на напрямку. Загалом звільнена площа складає 40 кв. кілометрів.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник намагається наступати з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка. Ситуація там напружена і складна. Також ворог постійно робить безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Старомайорське.

А от на півдні Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському та Бердянському напрямках. Так, в напрямку Урожайного, що південніше та південно-східніше Старомайорського Донецької області, українські захисники закріплюються на досягнутих рубежах. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій