'
Читаєте зараз
Байден доручив провести переговори з Росією: що стало причиною

Байден доручив провести переговори з Росією: що стало причиною

Ilona Kivva
Автор:

Президент Сполучених Штатів Джо Байден дав завдання своїй адміністрації провести перемовини з Росією. Поштовхом до цього стали ймовірні випробування ядерної зброї в космосі, заявив на брифінгу координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.

Напередодні голова комітету з розвідки Палати представників США, Майк Тернер сказав, що його комісія надала усім членам Конгресу інформацію про серйозну загрозу нацбезпеці.

«Не йдеться про зброю, яка може бути використана для нападу на людей або для фізичного знищення тут, на землі. Розвідка США має побоювання щодо широкого розсекречення цих розвідувальних даних», — сказав Джон Кірбі.

Байден доручив налагодити дипломатичну взаємодію з РФ та іншими союзниками. Координатор Ради нацбезпеки зауважив, що США та союзники серйозно ставляться до загрози від Росії. Він вважає, що нова антисупутникова зброя країни може мати вплив на землю.

Також Джон Кірбі зауважив, що Білий дім був здивований рішенню голови комітету з питань розвідки Палати представників США розкрити розвідувальні дані публічно.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій