'
Читаєте зараз
Байдена може замінити інший кандидат в президенти США: що сталося

Байдена може замінити інший кандидат в президенти США: що сталося

Анастасія Могилевець

Президент Сполучених Штатів Джо Байден може відмовитись від участі у президентських виборах восени 2024 року на користь Мішель Обами, дружини 44-го президента Барака Обами, пише Der Spiegel.

За версією видання, члени Демократичної партії розглядають можливість зняття Байденом своєї кандидатури в серпні 2024 року на партійному з’їзді в Чикаго. Пані Обама нібито вже внесена у список потенційних кандидатів щодо яких проводять громадські слухання.

Однією з головних причин є вік Джо Байдена: дві третини мешканців США вважають його надто старим для того, щоб керувати країною ще чотири роки. Крім того, ідея жінки-президентки надихає багатьох американців, кажуть аналітики.

Багато американців вважають, що Дональд Трамп також не має очолювати Білий дім знову через похилий вік. Вагомі судові справи, які ведуться проти бізнесмена, також вплинуть на бажання виборців, сподіваються в Демократичній партії.

Згідно з результатами соцопитування CNN, 49% зареєстрованих виборців наразі підтримують кандидата-республіканця. Цей результат збігається із попереднім у січні-2024. Водночас підтримка Байдена становить 43%, тоді як у січні було 45%.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій