'
Читаєте зараз
У Харківській області горять війскові склади

У Харківській області горять війскові склади

Сергій Сурепін

На території 65 військового арсеналу у Балаклії (Харківська область) розпочалась пожежа. Там проводилися роботи з очищення і розмінування залишків снарядів. На території колишнього арсеналу загорілася суха трава.

До локалізації пожежі залучено два пожежні танка та інженерна машина розгородження. Особовий склад, який залучався до робіт з розмінування у складі, вже евакували. Військовослужбовцями спільно з ДСНС вживаються всі заходи для убезпечення місцевих мешканців.

Депутат Харківської обласної ради Дмитро Булах розповів про вибухи у Балаклії. Місцеві школи вже евакуюють.

Оновлено: у зв’язку з пожежею поліція обмежила в’їзд в місто, повідомила прес-офіцер Балаклійського відділу поліції Вікторія Люта.

Відділ комунікацій Головного управління Нацполіціі повідомив, що в результаті пожежі ніхто не постраждав. Також не било зафіксовано порушень інфраструктури району.

Читати більше новин в Telegram

Оновлено 2: «Почалася пожежа і боєприпаси 100 мм і 120 мм почали вибухати від пожежі. Попередня причина — пожежний танк наїхав на один зі снарядів. Самі снаряди почали детонувати на технічній території», — заявив прес-офіцер Міністерстві оборони Дмитро Горбунов.

Оновлення 3: за фактом пожежі на території балаклійського арсеналу відкрите кримінальне провадження. Про це повідомив заступник начальника Поліція Харківщини — начальник Слідче управління ГУ Національної поліції в Харківській області Сергій Чиж. Він не назвав кваліфікації події, переадресувавши це питання до військової прокуратури. Телеканал ОТБ повідомляє, що провадження відкрите за статтею 425 Кримінального кодексу України «Недбале ставлення до військової служби» (частина 3: якщо це заподіяло істотну шкоду, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, — карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років). Про це розповів перший заступник військового прокурора Харківського гарнізону Владислав Зубко.

https://www.youtube.com/watch?v=l37Pe-geDLs

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій