'
Читаєте зараз
Бенксі створив мурал на підтримку ув’язненої художниці

Бенксі створив мурал на підтримку ув’язненої художниці

Аня Білоус
Автор:

Стріт-артіст Бенксі намалював на будівлі, що знаходятся на нью-йоркському Манхеттені, мурал на підтримку художниці та журналістки курдського походження Зехри Доган. Турецька влада засудила її до трьох років позбавлення волі через критику діючого президента Реджепа Ердогана. Про це пише видання The Guardian.

Доган була заарештована у 2017 році за картину, на якій зображено зруйноване турецьке місто Нусайбіна після боїв між турками та курдами, що відбулися у 2015 році. У свої роботі Зехра використала видозмінену фотографію військової техніки, до якої вона домалювала клешні та ніжки, зобразивши танки монстрами. У журналістській діяльності Доган приписували співпрацю із забороненою в Туреччині Робітничою партією Курдистану. 

У своєму муралі Бенксі зобразив тюремні відмітки, схожі на ґрати. У одну з цих відміток він вписав обличчя Зехри Доган. Нам самим малюнком зображена картина Доган, за яку її позбавили волі. 

Читати більше новин в Telegram

https://www.instagram.com/p/BgXV5DtjyZc/?taken-by=banksy

Нову роботу Бенксі опубікував у своєму аккаунті в інстаграмі. Він додав до публікації підпис «Позбавлена волі на три роки лише за одну картинку» і додав хетег #FREEzehradogan. 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій