Читаєте зараз
Бен Уоллес офіційно подав у відставку: хто може замінити

Бен Уоллес офіційно подав у відставку: хто може замінити

Ilona Kivva
Автор:

Бен Уоллес на дев’ятому році роботи у відомстві написав прем’єр-міністру Ріші Сунаку заяву про відставку з посади міністра оборони, передає Sky News. Він був

«Міністерство оборони повернулося на шлях, щоб знову стати світовим класом із людьми світового класу. Сполучене Королівство поважають у всьому світі за наші Збройні сили, і ця повага лише зросла після війни в Україні. Я знаю, ви погоджуєтеся зі мною, що ми не повинні повертатися до тих часів, коли оборона розглядалася як дискреційна витрата уряду, а економія досягалася шляхом вичерпування», — написав у листі до прем’єра пан Уоллес.

У відповідь Сунак зазначив: «Ви з честю служили нашій країні. Ваша стратегічна далекоглядність та ясність відіграли неоціненну роль для нашої країни та безпеки нашого континенту. Ви побачили раніше за інших, якими були справжні наміри Владимира Путіна в Україні. Ваша рішучість поставити Києву зброю до російського нападу істотно вплинула на здатність українців протистояти вторгненню».

Вже відомо, що Уоллеса замінить Грант Шеппс, який працює в уряді з 2010 року.

Грант Шеппс. Фото: офіційний сайт Міненерго ВБ

У Джонсона він був міністром транспорту. У Сунака з лютого-2023 очолював Міненерго, де просував посилення енергетичної незалежності Королівства шляхом нових дозволів на буріння у Північному морі та АЕС.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій