(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: David Tesinsky

Бідні, щасливі та п’яні: як живуть мешканці японських нетрів

Давід Тесінський – незалежний чеський фотограф з Праги. Нещодавно він відвідав нетрі поблизу японського міста Осака, які називають Айрін Чіку.

Фотограф розповідає, як місцеві попереджали його не їхати в нетрі, бо там може бути надто небезпечно. А також радили не брати ніяких цінних речей з собою, особливо – камеру. Проте мешканці нетрів не те що не погрожували Давіду, вони зустріли його як місцеву знаменитість. Деякі навіть влаштували змагання, кому дістанеться честь пригостити фотографа.

За словами Тесінського, вони весело провели три дні разом із кумедними місцевими п’яничками. Навіть грали на музичних інструментах – єдиній на все поселення гітарі та губній гармошці. Наостанок фотограф навіть виконав їм кілька улюблених пісень, зокрема Karma Police гурту Radiohead.

 

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.