Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

На Волині заборонили збирати березовий сік

На Волині забороняють збирати березовий сік, повідомляє видання «Волинь 24». За словами начальника відділу лісового господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Бориса Бабеляса, заготовляти березовий сік в Україні можуть лише офіційні користувачі лісу.

«Заготівля березового соку – це заготівля другорядних лісових матеріалів. Відповідно, вона може проводитися лише постійними лісокористувачами», – говорить Бабеляса. 

Шкода для дерев

За словами посадовця, для видобутку березового соку потрібно правильно підібрати ділянку. Зокрема, берези на ній повинні бути більшими за 24 сантиметри в діаметрі, інакше збирання соку може зашкодити дереву (воно може навіть загинути). При цьому той, хто хоче заготовляти сік, повинен отримати спеціальний дозвіл – лісовий квиток. Зробити це зможуть лише постійні лісокористувачі – державні, рідше приватні підприємства.

Наслідки для порушників

За пошкодження одного дерева стягатиметься щонайменше 450 гривень. Максимальний штраф залежить від того, скільки отворів зроблено та на скількох деревах.

Як добувати сік легально

Зараз люди можуть добувати сік для своїх потреб, але лише в разі якщо дерева знаходяться на їхній присадибній ділянці. Заготівля ж соку для власних потреб у лісі заборонена.

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".