'
Читаєте зараз
Бізнесмена Бориса Кауфмана випустили із СІЗО: що за справа

Бізнесмена Бориса Кауфмана випустили із СІЗО: що за справа

Ilona Kivva
Автор:

Одеському бізнесмену Борису Кауфману змінили запобіжний захід. Замість тримання під вартою, йому призначили заставу у 150 млн грн, яку нібито одразу внесли. Закрите засідання пройшло 26 жовтня. Попередня сума застави складала 268.4 млн грн, пише Суспільне.

Борис Кауфман перебував під вартою з 7 вересня. Його підозрюють у причетності до незаконного заволодіння Міжнародним аеропортом «Одеса» та 2.5 млрд грн доходу від його діяльності.

«У 2011 році група осіб, до якої входили колишній Одеський міський голова, його заступник, керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю та два бізнесмени, розробили та реалізували злочинну схему. В результаті майновий комплекс міжнародного аеропорту перейшов з власності територіальної громади у спільну власність міста та так званих приватних інвесторів», — повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

В результаті цих дій місто повністю втратило контроль над аеропортом та не отримувало прибутку від його діяльності. Щоб його не можна було повернути у власність громади, усе майно заставили у банк для отримання кредиту, який не погашали 10 років.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій