'
Читаєте зараз
Священик-блогер вимагає заборонити кліп Лободи

Священик-блогер вимагає заборонити кліп Лободи

Сергій Сурепін

Священик Святослав Шевченко з міста Благовещенська (Амурська область, РФ) вимагає заборонити кліп Світлани Лободи під назвою SuperSTAR. Про це він розповів на своєму YouTube-каналі «Священник на ютубе».

Що не так?

Шевченко почав огляд кліпу української співачки з критики ідеї: «Цей ролик пересічний. Він схожий на тисячі інших. Це стосується і тексту, і музики, і відеоряду. Тобто, м’яко кажучи, це далеко не Despacito».

«З першої хвилини перед глядачем з’являються кадри розпусти: напівгола жінка в спідній білизні, потім старий, який лапає жінку і роздягає її. Далі ми бачимо великим кадром, як якась дівчина імітує мастурбацію. Ви вважаєте, що подібне дітям можна дивитися?», – заявив Шевченко. Також у сцені зі спробою самогубства домробітниці він угледів пропаганду суїциду.

Разом із цим священик перейшов до обговорення сцени, де «два мужика в шезлонгах відкрито цілуються»: «Ви вибачте, я розумію, що творці цього кліпу хотіли бути оригінальними, але в нас, у нашій країні, в Російській Федерації, заборонена пропаганда гомосексуалізму для неповнолітніх». Також Шевченко вважає, що Лобода та її продюсер знущаються з глядачів.

Читати більше новин в Telegram

Про який кліп йде мова?

Кліп SuperSTAR вийшов 6 серпня на офіційному YouTube-каналі Лободи. Наразі його подивилися 6,5 мільйонів разів. Відео отримало 151 тисячу лайків та 31 тисячу дислайків. Також в опису відео автори вказали вікове обмеження 18+.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій