Читаєте зараз
Booking.com більше не працює в Криму

Booking.com більше не працює в Криму

Сергій Сурепін

Сервіс для бронювання житла Booking.com перестав показувати рейтинг готелів на території Криму та більше не збирає відгуки туристів про них. Про це розповіла власниця одного з хостелів в Судаку на своїй сторінці в Facebook.

Жінка опублікувала офіційний лист від представників компанії. У Booking.com пояснили свої дії торговими санкціями Євросоюзу щодо Криму: «Згідно з санкціями, компанії Booking.com заборонено пропонувати будь-які послуги, безпосередньо пов’язані з туристичною діяльністю в Криму».

Реакція РФ

Заборона на онлайн-бронювання в Криму через Booking.com — умовні санкції. Саме так прокоментували рішення сервісу у Міністерстві курортів і туризму Криму. Проте міністерство рекомендує готелям шукати альтернативні джерела просування: через співпрацю з російськими туроператорами і турагентами та з системами онлайн-бронювання — резидентами РФ.

Що було до цього?

У 2017 році сервіс заблокував можливість бронювати проживання в Криму з метою відпочинку. При цьому бізнес-туристи все ще можуть зняти житло.

У грудні 2016 року прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження щодо сайту Booking.com за «торгівлю краденим». Зокрема зазначалося, що сервіс «проводить операції і продає проживання в санаторіях і готелях Криму, вкрадених у України».

У травні 2017 року Booking.com позначив Крим як частину України. Раніше сервіс позначав півострів як частину РФ.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору