Booking.com більше не працює в Криму - Заборона
Читаєте зараз
Booking.com більше не працює в Криму

Booking.com більше не працює в Криму

Сервіс для бронювання житла Booking.com перестав показувати рейтинг готелів на території Криму та більше не збирає відгуки туристів про них. Про це розповіла власниця одного з хостелів в Судаку на своїй сторінці в Facebook.

Жінка опублікувала офіційний лист від представників компанії. У Booking.com пояснили свої дії торговими санкціями Євросоюзу щодо Криму: «Згідно з санкціями, компанії Booking.com заборонено пропонувати будь-які послуги, безпосередньо пов’язані з туристичною діяльністю в Криму».

37150898 10214161558930780 4621792682065264640 n - Booking.com більше не працює в Криму - Заборона

Реакція РФ

Заборона на онлайн-бронювання в Криму через Booking.com — умовні санкції. Саме так прокоментували рішення сервісу у Міністерстві курортів і туризму Криму. Проте міністерство рекомендує готелям шукати альтернативні джерела просування: через співпрацю з російськими туроператорами і турагентами та з системами онлайн-бронювання — резидентами РФ.

Що було до цього?

У 2017 році сервіс заблокував можливість бронювати проживання в Криму з метою відпочинку. При цьому бізнес-туристи все ще можуть зняти житло.

У грудні 2016 року прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження щодо сайту Booking.com за «торгівлю краденим». Зокрема зазначалося, що сервіс «проводить операції і продає проживання в санаторіях і готелях Криму, вкрадених у України».

У травні 2017 року Booking.com позначив Крим як частину України. Раніше сервіс позначав півострів як частину РФ.

Нагору