Читаєте зараз
Британка заробляє мільйони на продажу брудних шкарпеток: ШЗХ тижня

Британка заробляє мільйони на продажу брудних шкарпеток: ШЗХ тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Англієць Том Пірсі з міста Йорк проплив 480 метрів по річці Уз на 619-кілограмовому гарбузі. Гігантській гарбуз був виростили для приуроченого до Хеллоуїну фестивалю. З нього вирізали зайву м’якоть, щоб звільнити місце для капітана. Гарбуз спустили на воду за допомогою телескопічного навантажувача. Весь маршрут Пірсі підстраховували рятувальники, які супроводжували його на човні. Тепер Пірсі претендує на місце в Книзі рекордів Гіннеса. За його словами, гарбуз, на якій він відправився в плавання, — найважча з усіх, що коли-небудь спускали на воду (принаймні з тих, про які він чув).

33-річна мешканка Великої Британії Роксі Сайкс заробляє майже 100 тисяч фунтів (3,6 млн грн) на рік. Вона продає брудні шкарпетки і взуття фетишистам. Одного разу колега сказав Сайкс, що у неї гарні ноги, і її переконали завести акаунт в Instagram, де вона могла б їх демонструвати. За місяць Сайкс заробила більше 8 тис фунтів на продажі шкарпеток, взуття та відео. Пара шкарпеток, яку вона проносила цілий день, йде за 20 фунтів (729 грн), взуття після двох місяців використання — за 200 фунтів (7 290 грн), а відео, на якому вона ворушить пальцями ніг, — за 100 фунтів (3 645 грн).

Photo: Mercury Press & Media

Мешканка Брістоля (Велика Британія) Аметист Рілм заявила, що виходить заміж за привида. Вона розповіла, що, ще будучи тінейджером, мала секс з 20 різними примарами. Але під час бізнес-поїздки в Австралію вона вступила в контакт з привидом і відчула «іскру, як ні з ким, кого вона коли-небудь знала». Рілм заявила, що зазвичай духи залишаються в одному місці, але на зворотному шляху додому британка відчула присутність цього привида в літаку. Історія стала настільки відомою, що Рілм запросили на британське шоу ITV This Morning в серпні, де вона розповіла про бажання вийти заміж і народити дитину від привида.

Житель Бразилії Карлос Алмейда спокійно сидів в одному з барів міста Нова-Серрано і вів переписку по телефону. Алмейда настільки захопився, що пропустив пограбування бару, в якому знаходився. Пограбування зняли камери відеоспостереження. На записі видно, що, коли в бар входить озброєний злочинець, Алмейда спокійно стоїть біля стійки з телефоном в руках і ніяк не реагує на те, що відбувається. Деякі відвідувачі лягають на підлогу, але Алмейда як і раніше нічого не помічає. Навіть коли грабіжник проходить повз нього, Алмейда продовжує спілкуватись по телефону. Він запідозрив недобре лише тоді, коли злочинець вже покинув бар.

Читати більше новин в Telegram

До 100-річчя ЗУНР у Львові на відстані ледь більше 400 м встановили два різні пам’ятники, присвячені одній події. На вул. Городоцькій, 40 міськрада Львова поставила бронзового лева з герба ЗУНР і Львова, а на перехресті вул. Огієнка та Листопадового Чину Львівська ОДА встановила свій варіант монументу — розчахнуту піраміду, з якої виростають руки з тризубом. Історія про два пам’ятники дала новий поштовх мемам про два Львова. А після відкриття скульптур у соцмережах з’явилися більш обгрунтовані претензії.

*ШЗХ — смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій