'
Читаєте зараз
Танці та побажання миру: Весь світ вітає Україну з Днем незалежності

Танці та побажання миру: Весь світ вітає Україну з Днем незалежності

Сергій Сурепін

23 серпня Україна святкує День державного прапора, 24 серпня – День незалежності. Інші держави вже почали вітати українців зі святами. Заборона зібрала привітання в одному місті.

Британські дипломати привітали Україну з Днем Незалежності, станцювавши український танок. Відео опублікувало посольство Великої Британії: «Посольство Великої Британії та посол Джудіт Гоф вітають українців з Днем Незалежності та бажають мирного та стабільного наступного року».

Британські дипломати повідомили, що ідея такого привітання спала їм на думку після танцю британського військового, який він виконав під волинку після військового параду на Хрещатику минулого року.

Вітання надіслав Папа Римський Франциск: «З нагоди Дня Незалежності України передаю Вам, Ваша Високоповажносте, та громадянам України свої щирі вітання. Сподіваюся, що прагнення знайти рішення на благо миру, до якого так прагне народ, принесе позитивні результати для усієї країни, особливо для жителів регіонів, уражених конфліктом».

Президент США Дональд Трамп також надіслав вітання на адресу президента України Петра Порошенка: «Від імені народу Америки я хочу привітати Вас і народ України з 27-ю річницею вашої незалежності, яку ви відзначаєте 24 серпня. Народу України є чим пишатися: протягом чотирьох років Україна мужньо протистоїть російській агресії і є благословенною яскравим громадянським суспільством, економікою, що зростає, і Збройними Силами, які є потужними як ніколи раніше. Уряд Сполучених Штатів продовжуватиме працювати з Україною і підтримуватиме зусилля у зміцненні демократичних інституцій, розбудові верховенства права, боротьбі з корупцією та стимулюванні економічного зростання».

Читати більше новин в Telegram

Також це зробив президент Франції Еммануель Макрон, який запевнив Україну в підтримці: «Франція лишається опліч України у пошуках сталого рішення конфлікту, який лютує на Сході вашої країни. Наша підтримка Україні є постійною через залучення Франції до “Нормандського формату”. Хочу підтвердити Вам відданість Франції, як і Європейського Союзу, суверенітету та територіальній цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах».

Українців також вітають президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер, голова КНР Сі Цзіньпін, а також король Нідерландів Віллем-Александр, король Швеції Карл Густав XVI, король Бельгійців Філіп та інші.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій