Будівлю НАБУ закидали тортами та зламали меблі - Заборона
Now Reading
Будівлю НАБУ закидали тортами та зламали меблі

Будівлю НАБУ закидали тортами та зламали меблі

17 липня невідомі прорвалися в будівлю Національного антикорупційного бюро в Києві та влаштували там погром, повідомляє РБК-Україна. Учасники мітингу, які проводили акцію біля будівлі НАБУ, проникли на перший поверх приміщення, відтіснили охорону, поламали меблі і закидали поверх тортами.

«Група так званих протестувальників, які зранку тут [біля будівлі НАБУ] перебували, прорвалися всередину, пройшли через турнікет, тобто, по суті вони порушили периметр незаконно. Всередині вони поламали меблі, накидали сміття, покидали торти Roshen і все це відбувалося за мовчазної згоди поліції, яка була присутня, але вона їм не заважала цього робити, і вже потім, коли вони опинилися всередині і почали тут трощити меблі, за ними прийшла поліція і звідси забрала. Наразі їх всередині немає», — повідомила Дарина Манжура, керівник управління зовнішніх комунікацій НАБУ.

Поліція на дії активістів ніяк не реагувала. Дебоширам не вдалося прорватися до співробітників бюро і керівництва. У зв’язку з інцидентом охорону будівлі НАБУ посилено.

2 c1a80222 2a38 4044 af20 ef7b1621ed7c - Будівлю НАБУ закидали тортами та зламали меблі - Заборона5b4dc4ea6aa5e - Будівлю НАБУ закидали тортами та зламали меблі - Заборона351829 1024x768 - Будівлю НАБУ закидали тортами та зламали меблі - Заборона

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Scroll To Top