'
Читаєте зараз
Затримано виконавця та організатора нападу на антикорупціонера Булаха

Затримано виконавця та організатора нападу на антикорупціонера Булаха

Сергій Сурепін

Начальник поліції Харківщини Олег Бех повідомив, що ймовірних виконавців і організатора нападу на голову Харківського антикорупційного центру і депутата облради Дмитра Булаха затримано. Зараз готується оголошення підозр.

«Затримана була група осіб, яка скоювала протиправні злочини, тяжкі злочини, вимагання, підриви аптек 911. Їх і підпалювали, кидали туди гранати. В місті це була резонансна ситуація. І одне з замовлень, яке вони отримали — це в тому числі і напад на Дмитра Булаха. Вже проведені слідчі експерименти. Їх допитали. Виконавці визнають свою провину. Організатор, який був у нас в розшуку, якого затримали, зі слідством не співпрацює», — розповів Бех.

За його словами, «це було замовлення, яке вони виконали за винагороду». І виконавці, і організатор — не працюючі мешканці Харкова, які, за словами Беха, «фактично займалися кримінальною діяльністю». Затриманій групі інкримінується 9 епізодів злочинів (2016-2017 роки), зокрема за статтями «вимагання» та «умисне пошкодження майна».

«До цього організатор працював керівником служби безпеки одного з приватних підприємств. Вже підготовлено проект підозри зазначеній групі осіб і направлено для узгодження в прокуратуру області. Найближчим часом рішення буде прийнято про висунення підозри конкретним особам», — додав начальник облуправління поліції.

Нагадаємо, 30 серпня 2017 року Дмитра Булаха побили недалеко від його будинку. Постраждалого доставили в лікарню невідкладної допомоги. Лікарі діагностували струс мозку і переломи ребр та інші не менш серйозні пошкодження. Причина — діяльність на посаді голови громадської організації «Харківський антикорупційний центр».

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій