(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

GettyImages / Chris Hondros

Водії маршруток можуть ігнорувати мам з колясками. Вважає влада Луцька

Голова управління транспорту Луцька Віктор Кукішев заявив, що водій має право не зупинятися на вимогу мам із нескладеними візочками, повідомляє «Волинь Online».

Про що справа

Про це йшлося 16 травня під час засідання міськвиконкому. Член виконкому Ігор Муковоз сказав, що водії не зупиняються мамам із дитячими візочками. Голова управління транспорту та зв’язку Віктор Кукішев відповів, що водій має право не зупинятися мамі з дитячим візочком, якщо у неї він не складений.

Реакція

Ця заява обурила місцеву депутатку Анну Мовяк: «Виходить так: мами з візочками, сидіть краще вдома! А якщо хочете користуватися пасажирським транспортом – відрощуйте додаткові руки. Не уявляю, як, маючи дитину до року, складати дитячий візок і одночасно тримати дитину. Це очевидна дискримінація».

Депутатка послалася на правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. Наприклад, у пункті 6 вказано, що транспорт, який використовується для перевезення пасажирів, повинен бути обладнаний місцями для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Вона додала, що «вагітні жінки та люди з дитячими візочками відносяться до маломобільних груп населення». Мовяк планує порушувати питання щодо компетентності керівника управління та того, чи відповідає він займаній посаді.

 

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".