Читаєте зараз
В Україні пройде перша канабіс-конференція. Її підтримує МОЗ

В Україні пройде перша канабіс-конференція. Її підтримує МОЗ

Katerina Sergatskova

20 квітня у Харкові відбудеться Міжнародна наукова конференція, присвячена медичної функції канабісу. Організатори – громадська організація “Єдиний досвід”, Українська медична конопляна асоціація у партнерстві з Національним фармацевтичним університетом та Університетом медичних наук Литви.

 

За словами організаторів, “це перша подія такого рівня в Україні, яка органічно поєднує наукові дослідження, державну політику, фінанси, медицину, технологічні інновації, сільське господарство та підприємництво. Ключовий акцент ми зробимо на лікувальних якостях конопель та продемонструємо усі ті широкі можливості, які відкриються для України в випадку дозволу впровадження міжнародного досвіду в вітчизняну медицину”.

 

На конференції планують обговорити досвід використання медичного канабісу в світі та проблеми декриміналізації рослини в Україні. На сайті вказано, що партнер конференції – Міністерство охорони здоров’я.

Читати більше новин в Telegram

 

UMCA пишуть про себе, що це “громадська організація, яка бореться за поширення в Україні прогресивних, загальносвітових тенденцій в охороні здоров’я”.

 

“Сьогодні лікарі в багатьох країнах звертають увагу на корисні властивості рослин, які в традиційному суспільстві мають відверто сумнівну репутацію. Перш за все, мова йде про коноплю, користь якої в лікуванні ракових захворювань, склерозу, хвороб Паркінсона, Альцгеймера та інших важких захворюваннь неодноразово підтверджувалася клінічно та лабораторно. Проте в Україні канабіс знаходиться під забороною, в наслідок чого маємо нічим не виправдані страждання важкохворих людей”, – говорять організатори.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій