'
Читаєте зараз
Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня

Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Перший рейс рейс Brussels Airlines у Бориспіль зробить на літаку зі «Смурфиками». Це станеться 17 жовтня. Герої мультфільму цього року святкують 60-річчя.

Галюциногенні гриби можуть визнати ліками проти депресії. Група вчених довела, що ліки на основі псилоцибіна можуть значно поліпшити стан людей, які страждають депресією і тривожними розладами. Раніше вважалося, що позитивний ефект нівелює ризик для здоров’я, але дослідження підтвердили зворотне.

Художниця Ірина Романовська намалювала портрети російських футболістів Олександра Кокоріна та Павла Мамаєва, які влаштували дві бійки в центрі Москви. Зробила вона це вельми незвичайним способом. Замість пензля для написання картини були груди дівчини, а замість фарби – бруд. Картина називається «Хулігани». Художниця намалювала контур чорним і синім фломастерами. За словами Ірини Романовської, бруд вона використовувала, щоби показати, як талановиті футболісти забруднили свою репутацію.

Чоловік із Перу, ім’я якого не називається, вирішив спланувати свій маршрут за допомогою Google Maps і був вражений, коли виявив на них свою кохану. Герой помітив на мапі жінку, яка сильно нагадувала його дружину. Вона була в такому ж одязі. Придивившись, він зрозумів, що це дійсно вона. За злою іронією дружина сиділа на лавці біля місцевого Моста Зітхань, а на колінах у неї лежав хлопець, якому вона погладжувала волосся. Чоловік дізнався про зраду там, де найменше очікував. Чоловік розлучився з дружиною, незважаючи на те, що дані знімки для Google Maps були зняті у 2013 році.

Читати більше новин в Telegram

У Гонконзі повністю заборонять продаж електронних сигарет та іншої електронної продукції, що заміняє звичайні сигарети. Раніше уряд спеціального адміністративного району обмежував використання електронних сигарет так само як і звичайних. Однак у міністерстві охорони здоров’я вважають, що заходи можна посилити, якщо медики визнають це необхідним.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій