Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня - Заборона
Now Reading
Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня

Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Перший рейс рейс Brussels Airlines у Бориспіль зробить на літаку зі «Смурфиками». Це станеться 17 жовтня. Герої мультфільму цього року святкують 60-річчя.

Галюциногенні гриби можуть визнати ліками проти депресії. Група вчених довела, що ліки на основі псилоцибіна можуть значно поліпшити стан людей, які страждають депресією і тривожними розладами. Раніше вважалося, що позитивний ефект нівелює ризик для здоров’я, але дослідження підтвердили зворотне.

12102018 news 5 - Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня - Заборона

Художниця Ірина Романовська намалювала портрети російських футболістів Олександра Кокоріна та Павла Мамаєва, які влаштували дві бійки в центрі Москви. Зробила вона це вельми незвичайним способом. Замість пензля для написання картини були груди дівчини, а замість фарби – бруд. Картина називається «Хулігани». Художниця намалювала контур чорним і синім фломастерами. За словами Ірини Романовської, бруд вона використовувала, щоби показати, як талановиті футболісти забруднили свою репутацію.

12102018 news 5 3 - Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня - Заборона

Чоловік із Перу, ім’я якого не називається, вирішив спланувати свій маршрут за допомогою Google Maps і був вражений, коли виявив на них свою кохану. Герой помітив на мапі жінку, яка сильно нагадувала його дружину. Вона була в такому ж одязі. Придивившись, він зрозумів, що це дійсно вона. За злою іронією дружина сиділа на лавці біля місцевого Моста Зітхань, а на колінах у неї лежав хлопець, якому вона погладжувала волосся. Чоловік дізнався про зраду там, де найменше очікував. Чоловік розлучився з дружиною, незважаючи на те, що дані знімки для Google Maps були зняті у 2013 році.

У Гонконзі повністю заборонять продаж електронних сигарет та іншої електронної продукції, що заміняє звичайні сигарети. Раніше уряд спеціального адміністративного району обмежував використання електронних сигарет так само як і звичайних. Однак у міністерстві охорони здоров’я вважають, що заходи можна посилити, якщо медики визнають це необхідним.

12102018 news 5 2 - Чоловік побачив дружину на Google Maps і подав на розлучення: ШЗХ тижня - Заборона

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Scroll To Top