Читаєте зараз
Чоловік зґвалтував дівчину і виклав відео у ВКонтакте

Чоловік зґвалтував дівчину і виклав відео у ВКонтакте

Katerina Sergatskova

Жовтневний районний суд Полтави виніс вирок жителю Вінниці Артуру Мацяці, який побив і зґвалтував свою колишню дівчину, зняв це на відео і виклав у мережі ВКонтакте. Вiн уклав угоду з прокурором, пiсля чого суддя Вiталiй Микитенко засудив його до 5 рокiв умовно. Про це повідомляє видання «Полтавщина».

Як ідеться в судових матеріалах, Мацяк зустрічався із дівчиною, коли вона навчалася у дев’ятому класі. За свідченнями потерпілої, чоловік постійно ревнував її, забороняв спілкуватися із іншими хлопцями та сварив із подругами. За її словами, він навіть заборонив їй іти на випускний після закінчення 11 класу.

Після закінчення школи дівчина вступила до Української медичної стоматологічної академії в Полтаві та почала винаймати житло зі знайомою. Стосунки з чоловіком продовжувалися. 16 вересня 2015 року Артур приїхав до неї з Вінниці, щоби зустрітися. У матеріалах справи зазначається, що дівчина цього не хотіла, але після наполегливих прохань погодилася.

Вони зустрілися біля академії. Чоловік забрав у дівчини сумку, потягнув за руку та направився у бік її помешкання. Він сам відчинив двері і штовхнув потерпілу всередину. Вона впала на підлогу, піднялася та побігла до кімнати. Артур Мацяк вдарив її кулаком по голові та руці. Дівчина впала ще раз, вже головою об стіл. Побої продовжувалися. Згодом медики діагностували закриту черепно-мозкову траму, струс головного мозку та забій потилично-скроневої ділянки

Врешті нападник примусив дівчину до орального сексу, приставивши до її голови пістолета, витягнув свій смартфон та зняв зґвалтування на відео. Після цього Артур взяв ноутбук жертви, завантажив відео на свою сторінку у ВКонтакте та розповсюдив його у чаті одногрупників академії, в якій навчалась дівчина. Також він змусив дівчину переодягтися та пофотографував із задертою майкою. Чоловік намагався відвезти жертву до Вінниці, але вона змогла втекти. Через десять днів вона заявила про те, що відбулося, в поліцію.

Читати більше новин в Telegram

Проти Артура Мацяки відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.153 ККУ (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої), а пізніше – за ч. 4 ст. 301 ККУ (Розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію). У СІЗО він перебував чотири місяці, суд визнав його винним. За сукупністю злочинів йому призначили п’ять років ув’язнення умовно з іспитовим терміном у два роки.

Потерпіла подала цивільний позов проти чоловіка, щоб відшкодувати моральні збиткі у 500 тисяч грн. Пізніше вона відмовилася від позову.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій