'
Читаєте зараз
Порошенко: Україна не визнає вибори президента РФ в Криму та введе санкції

Порошенко: Україна не визнає вибори президента РФ в Криму та введе санкції

Аня Білоус
Автор:

Президент України Петро Порошенко повідомив, що офіційний Київ не визнає вибори президента Російської Федерації в окупованому Криму та введе санкції проти їх організаторів. Про це він розповів під час спільної прес-конференції з головою дипломатії Европейського Союзу Федерікою Могеріні.

“У контексті російських президентських виборів наступної неділі я чітко заявив, що Україна не визнає фейкових президентських виборів на тимчасово окупованих територіях і запровадить санкції проти осіб, причетних до організації виборчого процесу. Я закликав Європейський Союз до аналогічних дій у відповідь на незаконні так звані вибори”, – заявив президент.

Нагадаємо, що вибори президента РФ заплановані на 18 березня цього року. Дата співпадає з днем анексії Криму. За непідтвердженними даними, діючий президент РФ Владімір Путін планує проголосувати саме в Криму.

У той же час, МЗС України відмітили, що Києву буде важко ввести обмежувальні заходи проти звичайних громадян, які візьмуть участь у виборах президента РФ, через відсутність технічної можливості відслідкувати, хто саме голосував.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій