Читаєте зараз
Хто забороняє криптовалюти? Детально

Хто забороняє криптовалюти? Детально

Сергій Сурепін

Близько півтора року тому криптовалюти стали однією з важливих тем у новинах, за якими слідкують усі. До кінця 2017-го ціна біткоїна (найпопулярнішої криптовалюти) виросла до 20 тисяч долларів і про нього заговорили ті, хто навіть не думав заводити інтернет-гаманець. Пізніше курс обвалився, а «нові гроші» почали забороняти. Сергій Сурепін розібрався, хто не надто любить криптовалюти та в чому вбачають їхню загрозу.

Іран

Центральний банк Ірану заборонив використання біткоїнів та інших криптовалют. Робота з криптовалютами заборонена для всіх фінансових установ і обмінних пунктів країни. Влада аргументувала заборону тим, що віртуальні валюти «можуть бути використані для відмивання грошей, підтримки тероризму і для платежів між зловмисниками».

Китай

Центральний банк Китаю планує заборонити всі типи криптовалют у 2018 році. Також головний фінансовий регулятор Китаю ухвалив рішення про розробку власної цифрової валюти. Дослідження у цьому напрямку вже ініціювали в КНР.

Читати більше новин в Telegram

Японія

Одразу дві біржі Mr. Exchange і Tokyo GateWay закрилися після перевірок з боку Агентства фінансових послуг Японії. Торгові майданчики відкликали заявки на отримання ліцензії від фінансового регулятора. Представники платформи офіційно не прокоментували цю ситуацію.

Інтернет

27 березня рекламу криптовалют заборонив Twitter. Заборона поширюється на рекламу про первинне розміщення монет (ICO), що дозволяє переводити готівку у криптовалюту. Також заборонені оголошення про продаж монет і реклама крипто-обмінів.

14 березня Google вирішила заборонити інтернет-рекламу, що поширює інформацію про криптовалюту та пропонує відповідне інвестування. Також компанія ввела заборону на додавання в Chrome Web Store нових розширень для майнінгу криптовалют, а також видалить усі розширення такого типу, які були доступні раніше.

У січні рекламу криптовалют заборонили Facebook та Instagram.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій