'
Читаєте зараз
Кіберполіція шукає «білих хакерів». Навіщо вони потрібні? Детально

Кіберполіція шукає «білих хакерів». Навіщо вони потрібні? Детально

Сергій Сурепін

Департамент кіберполіції проводить набір кандидатів на вакансії спецагентів. Зараз поліції потрібні «білі хакери», чий підрозділ був заснований два роки тому.

Хто такі «білі хакери»:

Білий хакер (етичний хакер, або білий капелюх) – експерт з комп’ютерної безпеки, який спеціалізується у тестах на проникнення та інших перевірках інформаційних систем. На відміну від чорних капелюхів (чорних хакерів), білі хакери шукають вразливості на добровільній основі або за плату з метою допомогти розробникам зробити їх продукт більш захищеним.

Назва як чорних, так і білих капелюхів походить з вестернів, де антагоністичні ковбої традиційно носять капелюхи цих кольорів.

Що відомо про набір:

Читати більше новин в Telegram

Керівництво Нацполіції високо оцінило якість виконуваної роботи і прийняло рішення про збільшення кількості «білих хакерів» у підрозділах департаменту. Офіційний старт конкурсу відбудеться 10 квітня 2018 року. Подача електронних заяв на участь у конкурсі відбуватиметься через систему відбору кадрів до Національної поліції України, яка доступна за посиланням у розділі «Відкриті конкурси» (пряме посилання буде доступне після старту конкурсу).

Скільки зароблятимуть «білі хакери»:

Від 25 до 50 тисяч гривень.

 

Читайте також:

В Іспанії затримали українських хакерів. Вони вкрали 1,2 мільярда доларів

Facebook видалив 270 сторінок «фабрики тролів»

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій