Читаєте зараз
Держкомтелерадіо заборонив ще 9 російських книжок

Держкомтелерадіо заборонив ще 9 російських книжок

Держкомтелерадіо розширив список видань, не рекомендованих до ввезення в Україну. На сайті відомства вказано, що список було оновлено 21 серпня. Інформацію підтвердив керівник управління дозвільної процедури й контролю за розповсюдженням друкованої продукції Держкомтелерадіо Сергій Олійник.

Серед заборонених – чотири книжки Олексія Шляхторова: «Без Криму Росії не бути! «Місце сили» всієї Руської Землі», «Народ-переможець. Хранитель Євразії», «Як Русь стала Над-Державою. «Неправильна Імперія», «Золота Русь. Чому Росія не Україна?», «Як Золота Орда озолотила Русь. Міфи й правда про «татаро-монгольське ярмо», книга Олега Ракитянського «Українська чума. Історія протистояння і збройної боротьби радянської адміністрації з українським націоналістичним рухом на території Західної України в 1945-1955 роках», книга «Походження українського сепаратизму» Миколи Ульянова, «Страчений дзвін» Бориса Євсєєва та «Діалог із прийдешнім російським царем» Бориса Максименка та Дмитра Зубова.

Усього в списку тепер 193 видання.

Детальніше про те, якими принципами керується Держкомтелерадіо, коли забороняє книжки, можна прочитати у нашому матеріалі «Тільки не з РФ! Як і чому в Україні забороняють книжки».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій