'
Читаєте зараз
Дев’ятирічний американець скасував заборону на гру в сніжки у своєму місті

Дев’ятирічний американець скасував заборону на гру в сніжки у своєму місті

Samuil Proskuryakov

У місті Северанс на півночі штату Колорадо скасували заборону на гру в сніжки, яка діяла майже сто років. Як зазначає Бі-Бі-Сі, ініціатором лібералізації місцевих правил став дев’ятирічний школяр Дейн Бест.

Сніг у Северанс випадає часто, але грати в сніжки в місті не можна було приблизно сто років. Правило стало частиною постанови, що забороняє кидати каміння та інші снаряди в людей, тварин, машини або будівлі. Сніжки теж потрапили під визначення «снаряд».

«Діти Северанс хочуть грати в сніжки так само, як і їхні однолітки в інших частинах світу. Взимку у нас на вулицях більше особливо і робити нічого. Я хочу грати у сніжки, не побоюючись наслідків», – сказав Бест, виступаючи перед членами міської ради. На підтвердження громадської підтримки ініціативи школяр представив петицію, яку підписали понад двадцять дітей. Коли члени міськради запитали хлопчика, в кого він передусім кине сніжкою, він вказав на свого молодшого брата. У бесіді з журналістами Бест зізнався в неодноразовому порушенні діючого дотепер обмеження.

Хоча за весь час дії цього положення до відповідальності не був притягнутий жоден житель міста, а в бесіді з журналістами Бест зізнався в неодноразовому порушенні діючого дотепер обмеження, легалізація гри у сніжки, на думку мера міста, заслуговувала уваги влади. «У демократичному суспільстві вік не перешкода цивільним ініціативам. Кожен може щось змінити», – додав він. У підсумку члени міської ради схвалили скасування заборони одноголосно.

Школяр планує і далі змінювати місцеве законодавство. У Северансі існує закон, який визначає в категорію домашніх тварин тільки кішок або собак, і дозволяє сім’ям тримати не більш ніж трьох звірів. Дейн хоче змінити його, тому що у нього «нелегально» живе морська свинка.

Читати більше новин в Telegram

«Ми пишаємося тим, що він проявляє ініціативу, щоби внести якісь зміни, якими б маленькими вони не були», – сказав батько хлопчика Деррік Бест.

 

Підписуйтесь на новини Заборони у FacebookInstagramTwitter і Telegram.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій