Читаєте зараз
Діри в ППО: безпілотники за три дні змогли два рази атакувати Москва Сіті

Діри в ППО: безпілотники за три дні змогли два рази атакувати Москва Сіті

Ilona Kivva
Автор:

Бізнес-кластер в центрі столиці країни-агресорки, де знаходяться в тому числі декілька міністерств, зазнали атак безпілотників. Вперше діри в ППО Москви виявили в ніч проти 30 липня, другий успішний проліт дрона стався 1 серпня.

Наслідки влучання БпЛА на 21-му поверсі однієї з будівель Москва Сіті, РФ. 1 серпня 2023 року. Фото: Mash

Як заявили в Міноборони РФ, два БпЛА знищили в повітрі над Одинцовським та Нарофомінським районами Підмосков’я. Ще один нібито дезорієнтували засобом РЕБ і той влучив в одну з будівель бізнес-центру: на 21-му поверсі розташовано Мінекономрозвитку.

Міністр оборони Литви Лінас Лінкевічюс в Твіттері: Неодноразові атаки на «Москва Сіті» демонструють реальну, скриту ситуацію російської ППО. Неважливо, чи це результат корупції, чи непрофесіоналізму. Подолано важливий психологічний бар’єр – Росія ніде не може гарантувати безпеку свого народу.

«Москва Сіті» вже зазнав атаки безпілотниками: вночі 30 липня вороже ППО прорвали три одиниці. В Міноборони РФ тоді теж запевнили, що збили один безпілотник над Одинцівським районом Московської області, два інших — над бізнес-кластером. Пошкодження отримали дві будівлі.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій