Читаєте зараз
Студії Disney запропонували створити принцесу-трансгендера

Студії Disney запропонували створити принцесу-трансгендера

Сергій Сурепін

Організація Planned Parenthood у Пенсільванії закликає кінокомпанію Disney зняти мультфільм про принцесу, яка зробила аборт або змінила стать. Про це повідомляється в офіційному твіттер-акаунті оргіназації.

«Нам потрібна диснеївська принцеса, яка зробила б аборт. Нам потрібна диснеївська принцеса, яка підтримує право жінок на аборт. Нам потрібна диснеївська принцеса-іммігрант без документів. Нам потрібна диснеївська принцеса, яка є профспілковим працівником. Нам потрібна диснеївська принцеса-трансгендер», – сказано у повідомлені.

Це повідомлення було відсиланням до популярного мему «нам потрібна диснеївська принцеса», до якого користувачі зазвичай додають різні якості – смішні і не дуже. Пізніше Planned Parenthood видалила твіт.

Користувачі сприйняли такий вислів компанії неоднозначно. Хтось підтримує таку ініціативу, незважаючи на її екстремальність, але є й ті, хто вважає, що в дитячих мультфільмах немає місця проблемам дорослих.

https://twitter.com/704heather/status/978646390074232834

Читати більше новин в Telegram

«Диснеївські принцеси призначені для дітей, і це доросли проблеми».

Американська федерація планування сім’ї (Planned Parenthood) – неприбуткова організація, яка надає послуги з охорони репродуктивного здоров’я, включаючи аборти. Також організація бореться за розширення репродуктивних прав і активно займається сексуальною освітою.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій