Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Студії Disney запропонували створити принцесу-трансгендера

Організація Planned Parenthood у Пенсільванії закликає кінокомпанію Disney зняти мультфільм про принцесу, яка зробила аборт або змінила стать. Про це повідомляється в офіційному твіттер-акаунті оргіназації.

«Нам потрібна диснеївська принцеса, яка зробила б аборт. Нам потрібна диснеївська принцеса, яка підтримує право жінок на аборт. Нам потрібна диснеївська принцеса-іммігрант без документів. Нам потрібна диснеївська принцеса, яка є профспілковим працівником. Нам потрібна диснеївська принцеса-трансгендер», – сказано у повідомлені.

Це повідомлення було відсиланням до популярного мему «нам потрібна диснеївська принцеса», до якого користувачі зазвичай додають різні якості – смішні і не дуже. Пізніше Planned Parenthood видалила твіт.

Користувачі сприйняли такий вислів компанії неоднозначно. Хтось підтримує таку ініціативу, незважаючи на її екстремальність, але є й ті, хто вважає, що в дитячих мультфільмах немає місця проблемам дорослих.

«Диснеївські принцеси призначені для дітей, і це доросли проблеми».

Американська федерація планування сім’ї (Planned Parenthood) – неприбуткова організація, яка надає послуги з охорони репродуктивного здоров’я, включаючи аборти. Також організація бореться за розширення репродуктивних прав і активно займається сексуальною освітою.

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".