'
Читаєте зараз
«До свидания, ласковый миша»: Порошенко попрощався з РФ на форумі YES

«До свидания, ласковый миша»: Порошенко попрощався з РФ на форумі YES

Сергій Сурепін

14 вересня президент України Петро Порошенко виступив на форумі Ялтинської європейської стратегії YES. У його промові була фраза «До свиданья, наш ласковый миша, возвращайся в свой сказочный лес!», повідомляє УП.

Головне

Порошенко вважає, що Україна переграла РФ та попрощалася з радянським минулим. Президент зазначив, що Україна отримала підтвердження перспективи вступу до НАТО на липневому саміті Альянсу в Брюсселі: «Цьогорічний саміт НАТО підтвердив євроатлантичну перспективу великої європейської країни. Президенти і прем’єри одне за одним говорили: «Пане президенте, двері НАТО для вас відкриті».

ШЗХ

Також Порошенко наголосив, що російський вектор розвитку України після цього саміту остаточно розірваний: «Це не лише намір зайвий раз помахати рукою Москві: «До свиданья, наш ласковый миша, возвращайся в свой сказочный лес!». Це меседж і нашим західним партнерам: «Раз ви [Альянс] неодноразово вже нам сказали, що двері відкриті, то навіть не сумнівайтеся, ми обов’язково в них зайдемо!»

Читати більше новин в Telegram

https://youtu.be/Fy11EdXXBKk?t=761

  • *ШЗХ — смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Що ще

Порошенко вважає, що нинішні проблеми у Євросоюзі та НАТО є тимчасовими та будуть подолані. Президент визнав, що його непокоять сплеск правого та лівого популізму, зміни і трансформації, які відбуваються з  Євросоюзом і НАТО: «Звичайно, ми іноді із зацікавленістю, а іноді із занепокоєнням спостерігаємо за цими процесами. Але в нас нема жодного сумніву в здатності ЄС та Північноатлантичного альянсу долати внутрішні кризи і виходити з них сильнішими».

Що таке YES

Ялтинська європейська стратегія (YES) – провідний форум, заснований бізнесменом Віктором Пінчуком для обговорення європейського майбутнього України в глобальному контексті. Щорічна зустріч YES проводиться в Києві в партнерстві з Фондом Віктора Пінчука. З 2004 по 2013 рік щорічні зустрічі YES відбувалися в Лівадійському палаці в Ялті.

Учасники обговорять головні виклики для майбутнього покоління і стратегії створення кращого майбутнього для України, Європи і всього світу.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій