Читаєте зараз
Доброволець підпалив себе перед Міністерством оборони

Доброволець підпалив себе перед Міністерством оборони

Сергій Сурепін

26 липня у Києві під Міністерством оборони боєць-доброволець Сергій Ульянов вчинив самопідпал, повідомляє ZIK. Під стінами відомства в цей час проходив пікет, на якому добровольці вимагали визнати їх рівноправними учасниками бойових дій.

Люди, які знаходилися поруч, повалили чоловіка на землю. Вони погасили полум’я. Голова організації ТО «Каховський плацдарм» Сергій Цигіпа заявив, що колишній боєць 73-го МЦСпП Сил спецоперацій Сергій Ульянов свідомо вибрав саме такий шлях боротьби з військовим бюрократизмом: «Жити буде. Врятували. Але проблема не вирішена».

https://www.facebook.com/tsyhipa/posts/2255074837852485

Що не так?

Сергій Ульянов уже два роки через суд домагається визнання рівних з учасниками бойових дій прав добровольців. Перед своєю акцією він розповів, що тривалий час добровольці не могли поспілкуватися з представниками Міноборони. Минулого року навіть голодували під стінами відомства: «Закінчилось усе тим, що хлопців відправили як військовослужбовців на військово-лікарську комісію в госпіталь. Там нас списали за всіма старими болячками, у кого були контузії та інше. За цей час командувач Сил спеціальних операцій Луньов нас перевів незрозумілими указами в особисте розпорядження, й після проходження ВЛК мене за один день вкотре вигнали».

Читати більше новин в Telegram

За словами чоловіка, з ним не розрахувалися та навмисно не видали потрібних документів, хоча це незаконно.

Коментар ЗСУ

Прес-офіцер командування Сил спеціальних операцій ЗСУ Олексій Нікіфоров зазначив, що Сергій Ульянов служив у комендантському взводі (підрозділі забезпечення) однієї з військових частин, але з 8 вересня 2017 року не є військовослужбовцем Збройних сил: «Ульянов після звільнення зі служби вирішив позиватися до відомства. Два судових засідання він програв. Зараз йде судовий процес по третьому позову, на котрий він систематично не з’являється. У червні він звернувся до гарячої лінії Міністерства оборони та попередив про акцію під будівлею оборонного відомства. Пізніше він зареєстрував у КМДА нову акцію самоспалення біля будівлі посольства США».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2119768468268850&id=100007071516201

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій