'
Читаєте зараз
Допомога Україні від США: що з законопроєктом

Допомога Україні від США: що з законопроєктом

Ilona Kivva
Автор:

Спікер Палати представників США Майк Джонсон провів зустрічі з республіканцями в приватному порядку, аби розробити новий двопартійний пакет допомоги Україні. Він включатиме обмеження на кордоні США з Мексикою, пише CNN.

Таким чином Джонсон зірвав пакет допомоги Україні, запропонований Сенатом, але залишився відкритим для нової пропозиції з цього питання. Новий план двопартійної групи передбачає військові транші Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму $66 млрд, але без гуманітарної підтримки, яка була частиною сенатського пакета. Крім того, план заборонятиме в’їзд нелегальних іммігрантів до США, поки не буде взято під контроль кордон.

При цьому спікер поки не зайняв стійку позицію щодо нового плану і не зобов’язався виносити його на голосування. Представник Конгресу заявив колегам, що спершу необхідно завершити роботу над законодавством про державне фінансування.

Попередньо, рішення про військовий пакет для України можуть винести на голосування в залі Палати представників у кінці березня або на початку квітня 2024 року.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій