Читаєте зараз
«Винні аномальні умови»: Влада Києва виправдалась за потопи

«Винні аномальні умови»: Влада Києва виправдалась за потопи

Сергій Сурепін

Зливостоки в Києві працювали нормально, але не впоралися з тримісячною нормою опадів. Про це повідомив гендиректор комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв, передає «Інтерфакс-Україна».

«Зливова каналізація працювала у звичайному режимі. Її пропускна здатність не дозволяє пропускати тримісячну норму води. У середу в Києві протягом кількох годин випала тримісячна норма опадів. Я думаю, що винна погода все-таки, і винні аномальні умови насамперед. Наразі проводиться службове розслідування у зв’язку з наслідками дощів. Якщо є аномальні погодні умови й шукати просто стрілочника – ми точно не будемо цього робити», – зазначив Густєлєв.

Директор комунальної корпорації заявив, що суму збитків, завданих місту негодою, ще не підрахували. За словами Густєлєва, найбільші руйнування сталися на шляхопроводі на перетині вулиць Теліги та Кирилівської. Також він додав, що, за оцінкою фахівців, несуча конструкція шляхопроводу не пошкоджена.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян розповів, що проблемною ділянкою була також станція метро «Лівобережна», в районі якої відбулося підвищення рівня води на дорозі. Також він констатував, що трапилася «коротка зупинка» громадського транспорту на Подолі, на вулиці Теліги, лінії швидкісного трамвая на Борщагівці.

Нагадаємо, що 25 липня Київ накрило зливами і градом, затопило дороги й переходи. Через поганий відтік води столичні тролейбуси і трамваї кількох маршрутів припинили рух. Злива розмила частину конструкцій моста на перетині вулиць О. Теліги та Кирилівської. Через обвал моста тролейбуси змінили рух, а водіїв просять об’їжджати цю ділянку.

Читати більше новин в Telegram

https://www.facebook.com/alexandr.zolotko/posts/1052690428221121

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій