Читаєте зараз
Дружина та діти Зеленського провели відпустку на Сейшелах — ЗМІ

Дружина та діти Зеленського провели відпустку на Сейшелах — ЗМІ

Yevheniia Kostina
Сейшели
  • На початку 2022 року родина шостого президента України таємно відпочивала на Сейшельских островах.
  • Дружина та діти Володимира Зеленського начебто зупинилися в п’ятизірковому готелі, де вілла коштує близько $1000 за добу.
  • В поїздці родину президента супроводжувала держохорона.

З 5 по 16 січня 2022 року дружина президента України Володимира Зеленського разом із дітьми та друзями відпочивала на Сейшельских островах, що в Індійському океані. Журналісти «Української правди» вважають, що поїздку намагалися приховати.

Заборона розповідає про відпочинок родини Зеленського на Сейшелах та про те, як цю подорож хотіли приховати.


Відпочинок родини та друзів президента України на Сейшелах

5 січня 2022 року дружина президента України Олена Зеленська разом із дітьми та друзями рейсом Turkish Airlines вилетіла з Києва до Стамбула, де компанія зробила пересадку до Сейшельських островів, йдеться в розслідуванні Української правди

За даними особистих джерел видання, у цій поїздці родину Зеленського супроводжували співробітники Управління державної охорони (УДО). Дружина президента України разом з дітьми та друзями зупинилась у п’ятизірковому готелі елітної мережі Hilton. З’ясувати місце перебування родини президента журналістам вдалося за публікаціями доньки куми Зеленських, яка також брала участь у поїздці. 

На початку січня 2022 року зупинитися у віллі готелю Hilton на Сейшелах з просторою терасою біля океану коштувало $1000 за добу (близько 28 000 грн), пише УП.

Читати більше новин в Telegram

Згідно з джерелами видання у правоохоронних органах, 16 січня 2022 року дружина Зеленського разом із дітьми повернулася до Києва через Стамбул. Їх зустрічали на злітно-посадковій смузі автівки УДО на окермому терміналі аеропорту «Бориспіль». Такий супровід осіб в аеропорту коштує близько 3 500 гривень за одну людину. 

«Проте УП дізналася, що заявку на супровід здійснювало Державне управління справами. УП припускає, що її могли оплачувати за рахунок коштів державного бюджету», — зазначили в розслідуванні видання.

Сам же Володимир Зеленський до 11 січня 2022 року відпочивав в Буковелі в Івано-Франківській області на гірськолижному курорті. 

Як та чому приховали подорож близьких Зеленського: розслідування

За даними журналіста УП Михайла Ткача, світові лідери держав та їхні родини публічно повідомляють громадськість про свої відпустки і відпочивають у межах своїх країн. 

«Натомість президент Володимир Зеленський та його офіс завжди розповідають про свої відпустки лише після розголосу у засобах масової інформації», — зазначив Ткач. 

В «Українській правді» вважають, що поїздку Олени Зеленської з дітьми та друзями хотіли приховати, і цей факт підтвердили декілька обставин.

По-перше, авто, на яких пересувалась перша леді, мали оперативні номерні знаки і їхали з порушеннями швидкості. По-друге, попри це їх не зупиняли і не перевіряли в’їзді до режимного об’єкту з держдачами в Козині (Київська область) та на виїзді з терміналу летовища. 

Станом на 19 січня 2022 року Офіс президента та сам Володимир Зеленський не відреагували на цю інформацію.

Раніше Заборона писала про те, як повернутися до звичайного ритму життя після свят та про те, як планувати цілі в новому році.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій