'
Читаєте зараз
Дружина Вуді Аллена прокоментувала звинувачення на адресу режисера стосовно сексуальних домаганнь

Дружина Вуді Аллена прокоментувала звинувачення на адресу режисера стосовно сексуальних домаганнь

Сергій Сурепін

17 вересня New York Magazine опублікував інтерв’ю з Сун-і Превен, дружиною відомого режисера Вуді Аллена та прийомною дочкою Мії Ферроу. Жінка вперше прокоментувала звинувачення на адресу її чоловіка з боку Мії та її дочки, зведеної сестри Сун-і Ділан Ферроу.

Що сталося

Наприкінці 2017 року прийомна дочка актриси Мії Ферроу та режисера Вуді Аллена (а також сестра автора розслідувань про Гарві Вайнштайна в журналі The New Yorker Ронана Ферроу) Ділан Ферроу опублікувала відкритий лист в The Los Angeles Times. Вона нагадала, що ще в 1992 році звинуватила Вуді Аллена в сексуальному насильстві.

Коментар дружини Аллена

В інтерв’ю New York Magazine Сун-і захищає свого чоловіка і звинувачує Мію у використанні руху #MeToo, щоби зганьбити її колишнього партнера, а також висуває їй відповідні звинувачення – у фізичному та емоційному знущанні.

Читати більше новин в Telegram

«Те, що сталося з Вуді, так засмучує, так несправедливо. [Міа] скористалася рухом #MeToo і виставила Ділан як жертву», – розповіла Сун-і. Сун-і стверджує, що Міа, яка є біологічною матір’ю чотирьох дітей і семи усиновлених дітей, емоційно маніпулювала і фізично ображала її. Вона розповідає, що для неї завжди існувала ієрархія улюбленців: «Міа завжди цінувала розум, а також зовнішність: світле волосся, блакитні очі».

Коментар Аллена

Вуді Аллен спростував звинувачення своєї прийомної дочки Ділан Ферроу, заявивши, що «ніколи не чіплявся до неї». Аллен звинуватив Ферроу в цинічному використанні Голлівудського руху Time’s Up, щоби відновити її заяви про сексуальне насильство.

«Коли це звинувачення прозвучало вперше понад 25 років тому, воно було ретельно розслідуване як Клінікою сексуального насильства щодо дітей лікарні Єль-Нью-Хейвен, так і Департаментом з добробуту дітей штату Нью-Йорк. Обидві установи робили це багато місяців і незалежно одна від іншої дійшли висновку, що ніяких домагань не було. Старший брат Ділан Мойсей сказав, що був свідком того, як їхня мати невпинно тренувала Ділан, намагаючись вбити в голову, що її батько був небезпечним сексуальним хижаком. Здається, спрацювало – і, на жаль, я впевнений, що Ділан дійсно вірить у те, що вона говорить. Але навіть попри те, що сім’я Ферроу цинічно використовує можливість, надану рухом Time’s Up, щоби повторити це здискредитоване твердження, це не робить його більш істинним сьогодні, ніж це було в минулому. Я ніколи не чіплявся до дочки – такого ж висновку дійшли всі розслідування чверть століття назад», – заявив режисер.

Реакція Голлівуду

Актори Тімоті Шаламе («Леді-птаха») і Ребекка Холл («Престиж»), які знялися в новому фільмі відомого режисера Вуді Аллена «Дощовий день в Нью-Йорку», віддають свій гонорар благодійним організаціям, які борються із сексуальним насильством. У такий спосіб актори відреагували на звинувачення в сексуальному насильстві на адресу Аллена з боку його прийомної дочки Ділан Ферроу.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій