'
Читаєте зараз
Диктор озвучив слоган Порошенка під час параду. Його про це не попереджали

Диктор озвучив слоган Порошенка під час параду. Його про це не попереджали

Роман Губа
Автор:

У Києві під час урочистостей до Дня Незалежності України диктор військового параду озвучив той самий текст, який можна побачити на агітаційних білбордах Петра Порошенка. Цитата прозвучала після виконання державного гімну.

«Ми – Україна. Армія – боронить нашу землю. Мова – боронить наше серце. А віра – боронить нашу душу», – сказав Хоркін під час параду.

Це цитата з виступу Президента в Зарваниці (Тернопільська область), де він узяв участь у прощі, приуроченій 1030-річчю Хрещення України – Русі. Згодом вона з’явилася на білбордах і сітілайтах із зображенням пам’ятника Володимиру Великому.

Заборона зв’язалася з диктором параду Дмитром Хоркіним. Він часто працює на державних урочистостях. Також він є генеральним продюсером «UA:Українське радіо».

«Текст затверджує завжди Генеральний штаб Збройних сил України. Таких сітілайтів і білбордів я не бачив, цей текст був ще на репетиціях, а вони почалися 2 серпня», – сказав Хоркін. За словами диктора, це восьмий військовий парад, який він озвучує.

Читати більше новин в Telegram

Також на параді прозвучав «Марш нової армії» («Зродились ми великої години»), який базується на тексті гімну Організації українських націоналістів (ОУН). «Новости Донбасса» помітили, що в марші українських націоналістів замінили текст.  Замість рядка «Міцна й одна від Сяну по Кавказ» прозвучало «Вона на вік доноситься до нас».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій