'
Читаєте зараз
Директор Київського метрополітену звільнився: що за скандал передував

Директор Київського метрополітену звільнився: що за скандал передував

Ilona Kivva
Автор:

Начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Віктор Брагінський 15 березня написав заяву на звільнення. Це сталось після того, як журналісти знайшли у Брагінського незаконно отримане майно.

Розслідування оприлюднило 14 березня Bihus.Info. Розслідувачі з’ясували, що у деклараціях родичів посадовця є грошові активи невідомого походження, а також квартири в столичних ЖК.

У 2022 році Брагінський задекларував дохід у розмірі майже 2 млн гривень від продажу земельної ділянки на Київщині власній сестрі, при цьому з націнкою у майже 10 разів. Примітно, що директор столичного метрополітену роками не згадував у деклараціях дружину та дітей, а у звітності за 2020 рік одразу троє з них з’явились в документі.

Ввечері 14 березня міський голова Віталій Кличко заявив, що Віктор Брагінський або буде відсторонений від виконання обовʼязків або самостійно напише заяву на звільнення.

«А далі фактами, оприлюдненими в розслідуванні журналістів Bihus info, мають займатися відповідні органи. Правоохоронні. Коли тобі брешуть в очі, а за спиною дістають кроликів з капелюха, виглядає це надто погано. І не тільки по відношенню до мене особисто, а по відношенню до киян», – додав Кличко.

Обов’язки начальника комунального підприємства тимчасово виконуватиме головний інженер метрополітену Віктор Вигівський.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій