Читаєте зараз
Джеффрі Епштайн: суд США розкрив імена пов’язаних з ексфінансистом посадовців

Джеффрі Епштайн: суд США розкрив імена пов’язаних з ексфінансистом посадовців

Ilona Kivva
Автор:

У США суд опублікував першу партію документів, що містить інформацію про людей, які були повʼязані зі справою Джеффрі Епштайна. Очікується, що з цими та наступними паперами розкриють майже 200 імен, пише CNN.

Не всі фігуранти зі списку безпосередньо повʼязані зі звинуваченнями. Так, документи містять уривки показань Максвелла та Вірджинії Робертс Джуффре. Є також свідчення Йоганни Сьоберг, яка іноді працювала на Епштейна.

Стенограми показань містять посилання на кілька відомих імен, як повідомлялося раніше, включаючи принца Ендрю, а також Білла Клінтона, 42-ого президента США.

«Одного разу він сказав, що Клінтон любить їх молодими, маючи на увазі дівчат. Я розумію, що Епштейн мав справи з Клінтоном», — сказала Сьоберг.

Речник Клінтона повторив заперечення, яе вперше оголосив ще у 2019 року та нагадав, що експрезидент колись користувався приватним літаком фінансиста, але нічого не знав про злочини Епштайна. Він також сказав, що минуло майже 20 років з тих пір, як президент Клінтон востаннє спілкувався з Епштейном.

У своїх показаннях Сьоберг також згадала час, коли вона була з Епштейном на одному з його літаків, коли Епштейн запропонував їм зв’язатися з Дональдом Трампом.

У своїх показаннях Вірджинія Робертс Джуффре стверджувала, що їй наказували вступати в сексуальні контакти з людьми, включаючи колишнього губернатора Нью-Мексико Білла Річардсона, принца Ендрю, технічного гуру Марвіна Мінського, відомого французького модельного скаута Жан-Люка Брюнеля та американського інвестора Гленна Дубіна.

Нагадаємо, що у 2019 році Епштайну було пред’явлено федеральне звинувачення в організації секс-торгівлі людьми. Також він нібито здійснював сексуальне насильство над десятками неповнолітніх дівчат.

Ексфінансист здійснив самогубство у в’язниці в очікуванні суду. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій