'
Читаєте зараз
Екологи присоромили глобальні банки: вони інвестують у вбивство тварин, що на межі зникнення 

Екологи присоромили глобальні банки: вони інвестують у вбивство тварин, що на межі зникнення 

Ilona Kivva
Автор:

Три публічні китайські виробники ліків використовували частини тварин, що знаходяться під загрозою зникнення, як інгредієнти у своїх продуктах. Агентство екологічних розслідувань (Лондон) закликало інвесторів з UBS і HSBC, які підтримують цю фарму, зупинити свою участь, пише Reuters.

Beijing Tong Ren Tang group, Tianjin Pharmaceutical group і Jilin Aodong Pharmaceutical Group входять до списку із 72 фірм, які використовували як інгредієнти щонайменше у 88 продуктах традиційної китайської медицини частини тіла леопардів і панголінів. Цим тваринам загрожує зникнення.

Група екологів в розслідуванні зосередилася саме на фармацевтичних компаніях. Вони публічно зареєстровані та демонструють продукти, що містять частини леопарда чи ящера, на своїх сайтах.

Продукція традиційної китайської медицини відома тим, що тут в якості інгредієнтів використовується широкий спектр частин тварин. І виробники часто публічно рекламують ефективність таких інгредієнтів і перераховують їх на упаковках своїх продуктів.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій