Читаєте зараз
Екс-бійцям «Торнадо» повідомили про нову підозру. Вони готували втечу з СІЗО

Екс-бійцям «Торнадо» повідомили про нову підозру. Вони готували втечу з СІЗО

Сергій Сурепін

Колишнім бійцям роти «Торнадо» повідомили про нову підозру – готування втечі з-під варти. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України. 9 серпня ці люди влаштували бунт у Лук’янівському СІЗО.

Читайте також: Бійці «Торнадо» почали бунт в СІЗО. Його подавив спецназ. Детально

Також прокуратура встановила ще 4 співучасників бунту – вони також були бійцями «Торнадо». Їм інкримінують такі злочини: підготовка до втечі, масові заворушення та опір правоохоронцям.

«Всі вісім підозрюваних, у тому числі колишній командир та бійці роти «Торнадо» утримуються під вартою на підставі винесеного судом обвинувального вироку в іншому кримінальному провадженні», – повідомила прокуратура. Дії окремих «торнадівців» додатково кваліфіковано як замах на вбивство правоохоронців.

Читайте також: Ножі та прапор зі свастикою: що було у камері екс-бійців «Торнадо» у СІЗО

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, 9 серпня колишні бійці роти «Торнадо» забарикадувалися в приміщеннях Лук’янівського СІЗО. Вони намагалися перешкодити правоохоронцям етапувати частину «торнадівців» до іншого слідчого ізолятора.

Уже 15 серпня стало відомо, що правоохоронці знайшли в камері екс-бійців «Торнадо» в СІЗО. Серед речей були: ножі, саморобні вибухові пакети, кийки, канабіс і прапор зі свастикою.

 

Читайте також:

Бійці «Торнадо» почали бунт в СІЗО. Його подавив спецназ. Детально

Ножі та прапор зі свастикою: що було у камері екс-бійців «Торнадо» у СІЗО

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій