'

Експродюсер Nickelodeon Ден Шнайдер подав у суд на Warner Bros.: що за справа

Ilona Kivva
Автор:

Колишній продюсер і сценарист Nickelodeon Ден Шнайдер подав до суду на виробників фільму «Тиша на знімальному майданчику: Темна сторона дитячого телебачення». Стверджує, що виробники документального серіалу помилково натякали, що він вчиняв сексуальне насилля над дітьми-акторами, з якими працював, пише Associated Press.

Шнайдер подав позов про наклеп проти Warner Bros. Discovery та інших компаній, що стоять за серіалом, у Вищий суд Лос-Анджелеса. Йдеться також про стримінгові сервіси Max, Maxine Productions і Sony Pictures Television, які продюсували його, а також про режисерок Мері Робертсон та Емму Шварц.

Трансляція серіалу розпочалася в березні 2024 року. У ньому актори й члени знімальної групи, що працювали зі Шнайдером, розповідали про навмисну сексуалізацію продюсером підлітків, його грубу й травмуючу поведінку тощо. Також там містяться розповіді про сексуальне насильство над юними акторами на Nickelodeon. Своєю історією, приміром, поділився актор Дрейк Белл, відомий за серіалами «Шоу Аманди» і «Дрейк і Джош». Він став жертвою іншого учасника знімального процесу Браяна Пека, якого зрештою засудили.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій