Читаєте зараз
Естонія передасть ЗСУ частину обіцяного ЄС мільйону снарядів: що ще в пакеті допомоги

Естонія передасть ЗСУ частину обіцяного ЄС мільйону снарядів: що ще в пакеті допомоги

Ilona Kivva
Автор:

Уряд Естонії 21 березня оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на €20 мільйонів. Це сталось під час візиту міністра оборони країни Ханно Певкура до Києва, повідомили на сайті МО Естонії.

«У пакет входять, наприклад, протитанкові гармати, вибухівка, різні снаряди, протигази, снайперське обладнання, боєприпаси меншого калібру та інше. Ми склали пакет допомоги таким чином, щоб Україна отримала від нього максимальну користь без шкоди для боєготовності Сил оборони Естонії», – сказав Певкур.

Транш також включає снаряди калібру 155 мм, це додатковий внесок Естонії в ініціативу Євросоюзу щодо відправлення в Україну мільйона снарядів. Допомогу країни-союзниці частково профінансує Данія. Точну кількість боєприпасів поки не розголошують з міркувань безпеки.

«Огляд ситуації на фронті, отриманий від міністра оборони Умерова, чітко вказав, що напередодні літа Україні потрібні боєприпаси, ППО, а також технічні запчастини та засоби радіоелектронної боротьби», – додав представник Міноборони Естонії.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій