Facebook звинуватили в ґендерній дискримінації - Заборона
Читаєте зараз
Facebook звинуватили в ґендерній дискримінації

Facebook звинуватили в ґендерній дискримінації

Facebook опинився фігурантом судового позову, повідомляє The Guardian. Соцмережу та ще 10 роботодавців звинувачують у тому, що вони в рекламі вакансій віддавали перевагу чоловічій аудиторії.

Що не так

Позов подали три жінки та Профспілка працівників зв’язку США. Остання представляє сотні тисяч жінок. Вони стверджують, що рекламні оголошення спрямовані здебільшого на чоловіків і стосуються областей, де переважають чоловіки (наприклад, поліція).

Читайте також: Facebook проти мистецтва: Що банить найпопулярніша соцмережа?

Рекламну платформу Facebook звинуватили в тому, що вона дозволяє створювати оголошення про роботу, у яких роботодавці можуть обирати кандидата, зважаючи на його вік та стать. У такий спосіб Facebook заробляє гроші від розміщення оголошень про роботу, які не дають жінкам і літнім працівникам отримувати її.

Коментар Facebook

Адміністрація сервісу повідомила, що у Facebook немає місця для дискримінації: «Це суворо заборонено нашою політикою, і за останній рік ми зміцнили наші системи для подальшого захисту від зловживань. Ми розглядаємо скаргу і сподіваємося захистити нашу практику».

Нагору