Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

GettyImages / Rob Stothard

В Україні недооцінюють роль праворадикалів – Vox Ukraine

Соціолог Володимир Іщенко, який також працює викладачем кафедри соціології в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», розглянув роль, значення й потенціал ультраправих сил в Україні. Про це він написав у тексті для Vox Ukraine.

За словами автора, зараз «час казати про панування деніалістського міфу – заперечення реальності, що суперечить політичним переконанням». Автор намагається розповісти, що у публічному дискурсі багато ЗМІ разом с політиками намагаються замилити вплив правих на події під час Майдану, щоб не годувати російську та проросійську пропаганду. Аналогічно намагаються робити деякі дослідники: вони кажуть про правих як про маргіналів, тоді як вони набагато сильніші, ніж видається з таких досліджень.

«Наратив заперечення не лише заплутав причини повалення Віктора Януковича, а й заважає адекватному аналізові небезпеки радикальних націоналістів, наразі применшуючи їхню позапарламентську силу, насильницькі ресурси, потенціал вуличної мобілізації, зрощення з правоохоронними органами та загальний вплив на українську політику».

Про автора

Журналістка, засновниця проекту “Заборона“, лауреатка премій Kurt Shork Awards та Thomson Foundation FPA Award, авторка Foreign Affairs, “Українська правда“, Hromadske.ua, та ін.