Читаєте зараз
Ультраправі зірвали лекцію про фемінітиви. Дівчата дали їм відсіч

Ультраправі зірвали лекцію про фемінітиви. Дівчата дали їм відсіч

Katerina Sergatskova

У понеділок, 19 березня, у книжковому магазині «Книгарня Є» в Івано-Франківську проходила відкрита лекція «Поговоримо про фемінітіви», яку організувала громадська організація «ФРІ». Читати лекцію мала редакторка і феміністка, засновниця проекту «Львівські прозові читання» Іванка Урда. Про це пише місцеве видання «Репортер» (дивіться також відео).

Посеред лекції у книжковий магазин зайшли кілька молодих людей, які назвали себе представниками ультраправих організацій «Карпатська Січ» і «Сокіл» (молодіжне крило ВО «Свобода» – ред.). Лідер групи гостей повідомив, що він проти фемінізму і йому не подобається, що сьогодні в Україні до дівчини неможливо залицятися без звинувачень у домаганнях. У відповідь одна з учасниць процитувала ультраправим письменницю Ліну Костенко, яка у своїх творах порушувала феміністичні питання, а також нагадала, що в неоязичництві, яке ніби сповідують праві, головними вважаються саме жінки.

Молоді люди, що зірвали лекцію, повідомили, що відтепер відвідуватимуть усі подібні заходи у Франківську, «щоб не допустити нав’язування мешканцям феміністичної ідеології».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій