'
Читаєте зараз
Фрагменти тіла саудівського журналіста знайшли у Туреччині

Фрагменти тіла саудівського журналіста знайшли у Туреччині

Сергій Сурепін

У Туреччині знайшли частки тіла журналіста Джамаля Хашоггі. Він зник 2 жовтня в консульстві Саудівської Аравії. Про це повідомив голова лівонаціоналістичної політичної партії Туреччини Догу Перинчек, передає Qasioun.

Перичек, посилаючись на джерела в службі безпеки Стамбула, заявив, що фрагменти тіла Хашоггі виявили в колодязі, у саду на території резиденції саудівського генконсула. Турецький політик припустив, що президент Реджеп Тайїп Ердоган розкриє деталі під час свого виступу на засіданні парламентського блоку правлячої партії АК, яка активно опікується розслідуванням справи про вбивство Хашоггі.

Сам президент Туреччини Реджеп-Таїп Ердоган заявив, що вбивство колумніста The Washington Post Джамаля Хашоггі було спланованою акцією, але звинувачувати кого-небудь поки передчасно: «Треба дочекатися закінчення цього розслідування. Ми не будемо нікого звинувачувати передчасно. Я подзвонив королю Саудівської Аравії і погодився створити спільну робочу групу, яка розпочала роботу з розслідування вбивства».

За його словами, розслідування має очолити Туреччина, а підозрювані в скоєнні вбивства – екстрадовані з території Саудівської Аравії. Також Ердоган нагадав, що Ер-Ріяд підтвердив «випадкове вбивство» Хашоггі на території консульства й затримання 18 підозрюваних: «Король Саудівської Аравії Салман Абдул Азіз підтвердив, що були заарештовані громадяни, пов’язані з убивством, цих громадян підозрювали і наші слідчі служби».

Нагадаємо, саудівський журналіст Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня, після того як пішов у генконсульство своєї країни в Стамбулі. Останні роки він критикував владу Саудівської Аравії. Туреччина заявляє, що його вбили на території консульства.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій