Читаєте зараз
Рекламу «Газпрому» прибрали з Хрещатика

Рекламу «Газпрому» прибрали з Хрещатика

Сергій Сурепін

Влада Києва виборола в УЄФА право зняти рекламу російської компанії «Газпром». Логотип зображено на банерах у «Фестивальному містечку» у центрі столиці, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«У процесі перемовин із УЄФА було визначено, що при організації «Фестивального містечка» обумовлена активація усіх партнерів УЄФА, окрім «Газпрому». Ми вдячні УЄФА за розуміння і за те, що вони пішли на відмову від промо-стенду цієї компанії, офіційної локації та окремої реклами, на кшталт Adidas, MasterCard, Lays та інших спонсорів. Адже місто не в праві втручатися у спонсорські стосунки УЄФА. Проте, навіть згадування лого компанії серед загального переліку спонсорів Ліги чемпіонів стало для нас неприємною несподіванкою. У дресінгу Києва, за який відповідає безпосередньо КМДА, не має і навіть не могло бути мови про жодне згадування цієї компанії», – зазначив Андрій Мирошніченко, головний представник КМДА з питань, пов’язаних з проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЄФА.

Зараз банери з лого «Газпрому» прибрали з центру міста, а замість них вже друкують інші. Про це повідомляє портал «КиевVласть». 

Нагадаємо, «Фестивальне містечко» — офіційна локація фіналів Ліги чемпіонів. Організатор — УЄФА. Локація знаходиться на Хрещатику. «Газпром» співпрацює с УЄФА декілька років, компанія буде спонсором турнірів наступні три роки.

 

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Порошенко збирається селити в себе гостей Ліги чемпіонів

Російських журналістів не пустять на Лігу чемпіонів в Києві

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій