Читаєте зараз
Генерал ЗСУ назвав головне завдання Сухопутних сил у 2024 році

Генерал ЗСУ назвав головне завдання Сухопутних сил у 2024 році

Ilona Kivva
Автор:

Українські військові у 2024 році мають стабілізувати лінію фронту та розпочати підготовку до контрнаступу та перехоплення ініціативи у ворога, каже командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Ситуація на полі бою, за його словами, важка, але контрольована. Росія хоче здійснити ривок та захопити якнайбільше території України до виборів президента РФ, які пройдуть у березні. Тому на штурм кидають максимум живої сили.

З огляду на кількість втрат окупанта вбитими та полоненими, росіяни, найімовірніше, кидають на фронт щойно мобілізованих без мінімальної підготовки. Їм проводять лише невеликий інструктаж. Так роблять, щоб зберігати ініціативу.

«Наше завдання – стабілізувати лінію фронту, максимально знищити [супротивника], що і робимо. Зробити максимальне перегрупування для виводу частин, які вже потребують доукомплектування та відновлення, на полігони, щоб створити ударне угрупування й у поточному році провести контрударні дії. Нам це вдається, ситуація стабілізується», – додав командувач.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій