'
Читаєте зараз
Гройсман заборонив міністрам контактувати з росіянами

Гройсман заборонив міністрам контактувати з росіянами

Сергій Сурепін

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зобов’язав міністрів погоджувати з МЗС будь-яке спілкування з представниками РФ, повідомляє «Еспресо». Про це він заявив 11 липня під час засідання Кабміну.

«Прошу зауважити, колеги, що на такі речі [листування з представниками РФ] ви повинні, по-перше, відразу реагувати. По-друге, ні у кого з вас немає мандата вести будь-які розмови з країною-агресором. І всі такі речі, запити провокаційні і т.д. координувати з міністерством закордонних справ. І діяти тільки в межах тих директив і мандатів, які надає уряд», — заявив Гройсман.

Чому так?

Таку вимогу Гройсман озвучив після появи напередодні в ЗМІ інформації про намір Міненерговугілля відновити співпрацю з Росатомом. У інтернеті опублікували лист глави відомства Ігоря Насалика — в ньому йдеться про зацікавленість «у подальшому розвитку двосторонніх відносин».

Пізніше Насалик спростував інформацію про пропозицію співпраці з Росатомом. На підтвердження своїх слів він надав лист, адресований першому заступнику директора Росатома Кирилу Комарову, в якому йдеться про «готовність обговорити стан реалізації спільних проектів».

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій