'
Читаєте зараз
Хакери зламали сервери Міноборони Великої Британії: до чого це призведе

Хакери зламали сервери Міноборони Великої Британії: до чого це призведе

Анастасія Могилевець

Невідомі зламали сервери Міністерства оборони Великої Британії. Підозрюють, що за кібератакою, яка призвела до витоку особистих даних військових, може стояти Китай, пише Sky News.

Хакери атакували систему, через яку виплачується грошова винагорода чинним і колишнім військовослужбовцям. Зокрема, злочинцям вдалося отримати імена й банківські реквізити працівників оборонного відомства, військових і ветеранів. 

Уряд офіційно не назвав країну, яка стоїть за кібератакою, однак Sky News повідомляє, що це Китай. Міністр оборони Грант Шеппс має виступити із заявою перед Палатою громад. Посадовець може запропонувати план заходів щодо захисту постраждалих від кібератаки військовослужбовців. Співробітникам Міноборони найближчим часом нададуть консультації та підтримку.

Зламана система не підв’язана до основних серверів відомства, її повністю вивели з ладу. Вже розпочалась перевірка. Міністерство оборони працювало в прискореному режимі протягом останніх 72 годин, щоб зрозуміти масштаб зламу. Інцидент може призвести до того, що з Великою Британією перестануть ділитися розвідданими країни у напружених відносинах з Китаєм.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій