Читаєте зараз
Фотографка документує реакцію на людей з ожирінням

Фотографка документує реакцію на людей з ожирінням

Аня Білоус
Автор:

Американська фотографка Хейлі Морріс-Каф’єро трохи менше 10 років документує як перехожі у різних частинах світу реагують на її надмірну вагу.

Дівчина страждала харчовими розладами, а зараз має проблеми зі щитовидною залозою, через це вона страждає від ожиріння. За словами Хейлі, жодних комплексім щодо зовнішності вона не має. Проект вона розпочала у 2010 році. Тоді у її об’єктив випадково попав турист на Таймс-Сквер, який з осудом розглядав фігуру дівчини, замість того, щоб робити власне фото. Фотографка зізнається, що часто чула неприємні коментарі щодо зайвої ваги, але ця конкретна ситуація підштовхнула її до початку дослідження реакції людей на “інакшу” зовнішність.

Після публікації першої добірки фото вона отримала чимало коментарів. Люди радили Хейлі зайнятись спортом, підібрати собі інший одяг та почати користуватись косметикою. Це лише посприяло її бажанню вивчати себе “очима” інших людей.

Проект Хейлі Морріс-Каф’єро викриває одну з найгірших рис людського характеру – бажання судити інших “за обгорткою”. Дівчина надалі продовжує свою справу та не планує спинятись. Сама вона стверджує, що не тримає злості на людей, а сприймає цю історію як цікавий соціальний експеримент.

 

http://www.haleymorriscafiero.com/

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій