'
Читаєте зараз
ХАМАС заявив, що Ізраїль втратив шанси повернути полонених: що зробив Нетаньягу

ХАМАС заявив, що Ізраїль втратив шанси повернути полонених: що зробив Нетаньягу

Daniil Tsarevskyi

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що не приймає умови ХАМАСу для припинення війни в Газі. Бойовики заявили, що тепер армія оборони Ізраїлю «втратила шанси на повернення полонених», пише Reuters.

Згідно з заявою премʼєр-міністра, ХАМАС вимагав повного припинення війни, виведення військ із Гази та звільнення бойовиків, а також гарантії безпеки для себе, в обмін на капітуляцію та свободу для заручників. Він відхилив ці умови.

В Ізраїлі сімʼї зниклих безвісти та викрадених ХАМАСом протестують, вимагаючи від премʼєр-міністра негайно досягнути угоди щодо повернення полонених. В іншому випадку вони вимагають чітко відповісти, чи приносить ЦАГАЛ у жертву полонених, щоб закінчити війну на своїх умовах. 

«ХАМАС не має реальної пропозиції [щодо обміну] Це неправда. Я кажу це настільки чітко, наскільки можу, тому що є багато невірних тверджень, які, безсумнівно, викликають у вас біль», — відповів Нетаньягу представникам сімей заручників.

Такі заяви можуть свідчити про те, що Армія оборони Ізраїлю продовжить наступ, який триває з жовтня 2023 року. Уряд Нетаньягу стверджує, що таким способом вони намагаються схилити ХАМАС до обміну на прийнятних умовах.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій